Struktur Organisasi

shahrul nizam
DEKAN
Dr. Mohd Shahrul Nizam bin Mohd Danuri

msnizam@kuis.edu.my
juzlinda
Timbalan Dekan
(Akademik & Penyelidikan)

Dr. Juzlinda binti Md. Ghazali

juzlinda@kuis.edu.my
siti zaharah
Timbalan Dekan
(Pembangunan Mahasiswa & Alumni)

Dr. Siti Zaharah binti Mohid

zaharahm@kuis.edu.my
ibtisam
Ketua Jabatan
Teknologi Maklumat & Multimedia

Pn. Nurul Ibtisam binti Yaacob

nurulibtisam@kuis.edu.my
shakirah
Ketua Jabatan
Sains Komputer

Pn. Shakirah binti Mohd Sofi

shakirah@kuis.edu.my
azrehan
Ketua Program Ijazah Sarjana Muda
MULTIMEDIA KREATIF (MEDIA INTERAKTIF)

Pn. Siti Azrehan binti Aziz
azrehan@kuis.edu.my
farhana
Ketua Program Ijazah Sarjana Muda
teknologi maklumat (teknologi rangkaian)

Pn. Farhana binti Abdullah Asuhaimi
farhanaabdullah@kuis.edu.my
helyawati
Ketua Program
DIPLOMA MULTIMEDIA

Pn. Helyawati binti Baharudin

helyawati@kuis.edu.my
asrina
Ketua Program Diploma
Sains Komputer

Pn. Asrina Suriani binti Md Yunus

asrina@kuis.edu.my
roslinda
KETUA Pasca Siswazah
Dr. Roslinda binti Ramli

roslinda@kuis.edu.my
muizz
Ketua Latihan Industri
En. Nur Muizz bin Mohamed

muizz@kuis.edu.my

---------------------------------------------------------------