Direktori

BAHAGIAN PENGURUSAN AKADEMIK (BPA)
Aras 1, Blok Pentadbiran,
Kolej Universiti Islam Antarabangsa Selangor (KUIS),
Bandar Seri Putra, 43000 Kajang, Selangor darul Ehsan.

address  +603 8911 7000   address   +603 8925 7677   emel  bpa@kuis.edu.my

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
aliah Pn. Aliah binti Zulkifli
Penolong Pendaftar
Ketua Bahagian
1213

aliah@kuis.edu.my

azrina Pn. Azrina binti Hussin
Pegawai Teknologi Maklumat
1421 azrina@kuis.edu.my

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
muhammad

En. Muhammad bin Dinsuhaimi
Penolong Pendaftar
Ketua Seksyen

3410 

muhammaddinsuhaimi@kuis.edu.my

 
zafirah Cik Nor Zafirah binti Harun
Penolong Pegawai Tadbir
3552

norzafirah@kuis.edu.my

profile perempuan

Pn. Nazlawati binti Amran
Pembantu Tadbir (Kewangan) Kanan

3409  nazlawati@kuis.edu.my 
Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
suhaila

Pn. Suhaila binti Seman
Penolong Pendaftar
Ketua Seksyen

3318 

suhailaseman@kuis.edu.my

norhairiah

Pn. Norhairiah binti Mat Nor
Pembantu Tadbir Kanan

2238  norhairiah@kuis.edu.my
hayati

Pn. Sri Norhayati binti Lamin
Pembantu Tadbir

1206 srinorhayati@kuis.edu.my
imaniza

Pn. Imaniza binti Aziz
Pembantu Tadbir

3560 imaniza@kuis.edu.my
munirza

Pn. Siti Munirza binti Mohd Suit
Pembantu Tadbir

1206 sitimunirza@kuis.edu.my
syafizan En.Muhamad Syafizan bin Amirham 
Pembantu Am Rendah
3560 syafizan@kuis.edu.my
Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
sarazie

En. Mohammad Sarazie bin Ramlan
Penolong Pendaftar
Ketua Seksyen Peperiksaan

1208  msarazie@kuis.edu.my 
aishah

Pn. Siti Aishah binti Halim
Pembantu Tadbir Kanan

1209  sitiaishah@kuis.edu.my 
suzana

Pn. Suzana binti Awaluddin
Pembantu Tadbir

1218  suzana@kuis.edu.my 
noramizan

Pn. Noramizan binti Ishak
Pembantu Tadbir

1218 noramizan@kuis.edu.my
normalalisa Pn. Normalalisa binti Nasir 3325

normalalisa@kuis.edu.my

naim

En. Mohd Naim bin Sapar
Pembantu Tadbir

1209 mohdnaim@kuis.edu.my
zunuurain

Zunuurain bin Marzuki
Pembantu tadbir

3325

zunuurain@kuis.edu.my