Direktori

BAHAGIAN PEMBANGUNAN DAN PENGURUSAN FASILITI (BPPF)
Bangunan Pusat Latihan,
Kolej Universiti Islam Antarabangsa Selangor (KUIS),
Bandar Seri Putra, 43000 Kajang, Selangor darul Ehsan.

address  +603 8911 7000   address   +603 8926 6532   emel  bppf@kuis.edu.my

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
lokman En. Lokman bin Mohamad Dar @ Uchu
Jurutera
Ketua Bahagian
1111 lokman@kuis.edu.my

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
tarmizi

En. Mohamad Tarmizi Bin Mohamad Hamid
Penolong Jurutera
Ketua Seksyen

1441 mtarmizi@kuis.edu.my
profile perempuan

Pn. Nurul Faizah binti Zainul Abidin
Pembantu Tadbir

1113   nurulfaizah@kuis.edu.my
mazura

Pn. Siti Mazura Binti Razli
Pembantu Tadbir (Pinjaman dari BKPM)

3391  sitimazura@kuis.edu.my
rozalami  

En. Muhamad Rozalami bin Rani
Juruteknik Awam

3398 rozalami@kuis.edu.my
izni hafizan

En. Izni Hafizan bin Abu Zaini
Juruteknik

1425 iznihafizan@kuis.edu.my
azman

En. Azman bin Abdullah
Pembantu Am Rendah

3395 azman@kuis.edu.my
amiruddin

En. Amiruddin bin Mohd Halim
Pembantu Am Rendah

3395 amiruddin@kuis.edu.my
osmar

En. Osmar bin Othman
Pembantu Am Rendah

3347 osmar@kuis.edu.my
rohaizat

En. Mohd Rohaizat bin Roslan
Pembantu Am Rendah

3395 mrohaizat@kuis.edu.my
profile lelaki En. Shahrin bin Sulaiman Shah
Pembantu Am Rendah
3391 shahrin@kuis.edu.my
profile lelaki En. Mohamad Azwan bin Mat Dros
Pembantu Am Rendah
3391 azwan@kuis.edu.my
profile lelaki En. Muhammad Fathullah bin Rashid
Pembantu Am Rendah
3391 fathullah@kuis.edu.my
Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
noorshaida

Pn. Norliza binti Zainuddin
Pembantu Tadbir

1114 norliza@kuis.edu.my
kamarul  

En. Kamarul Hisham bin Kamaruddin
Juruteknik Kanan

3333  kamarulhisham@kuis.edu.my
sharulnizam En. Sharulnizam bin Sahman
Juruteknik Kanan
3358  sharulnizam@kuis.edu.my
ahmad rabii

En. Ahmad Rabili bin Mohd Hashim
Juruteknik Kanan

1110 rabili@kuis.edu.my
profile lelaki

En. Al Yazid bin Tugimon
Penolong Jurutera (Mekanikal & Elektrikal)

1110 alyazid@kuis.edu.my
profile perempuan

Cik Irma Malini binti Ishak
Juruteknik Audio Visual

3385 irmamalini@kuis.edu.my
amieer

En. Amieer bin Suliman @ Sulaiman
Pembantu Am Rendah

3391 amieer@kuis.edu.my
faizal

En. Mohd Faiz bin Tawel
Pembantu Am Rendah

3391 mohdfaiz@kuis.edu.my
wan ahmad En. Wan Ahmad Razali bin Wan Ismail
Pembantu Am Rendah
3391

razali@kuis.edu.my

izwara

En. Mohamad Izwara Bin Jaafar
Pembantu Am Rendah

1404 izwara@kuis.edu.my
profile lelaki En. Mohd Azizan bin Tuan Mokhtar
Pembantu Am Rendah
1404

mohdazizan@kuis.edu.my

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
anisyah

Pn. Anisyah binti Sugih
Penolong Juruukur Bahan
Ketua Seksyen

 1444 anisyah@kuis.edu.my
fairul En. Mohd Fairul bin Mohd Zulkeply
Pelukis Pelan
 3102

mohdfairul@kuis.edu.my

profile lelaki En. Mohd Ihsan bin Ab. Rashid
Juruteknik Ukur Bahan
3210

mohdihsan@kuis.edu.my

profile lelaki

En. Muhammad Akmal bin Redzali
Pembantu Tadbir

3210 akmalredzali@kuis.edu.my

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
noor azman

En. Noor Azman bin Zainuddin
Penolong Arkitek Lanskap Kanan
Ketua Seksyen

1112  noorazman@kuis.edu.my
junianah

Pn. Junianah binti Rusman
Pembantu Tadbir

3321  junianah@kuis.edu.my
zalia

Pn. Zalia binti Snan
Pembantu Am Rendah

3211  zaliasnan@kuis.edu.my
ami han En. Ami Han Mustfa bin Mohd Shariff
Pembantu Am Rendah
3211  amihan@kuis.edu.my
baharuddin

En. Baharuddin bin Mohammad
Pembantu Am Rendah

3211 baharuddin@kuis.edu.my
mazlan

En. Mazlan bin Sabirin
Pembantu Am Rendah

3211 mazlans@kuis.edu.my
fairuz

En. Mohd Fairuz bin Abd. Rahman
Pembantu Am Rendah

3211 mohdfairuz@kuis.edu.my
suhaimi

En. Suhaimi bin Shamsuddin
Pembantu Am Rendah

3211 suhaimi@kuis.edu.my
apandi

En. Apandi bin Johari
Pembantu Am Rendah

3211 apandi@kuis.edu.my
nazaruddin

En. Muhammad Nazaruddin bin Hussin
Pembantu Am Rendah

3211 nazaruddin@kuis.edu.my