FAKULTI PENDIDIKAN (FP)
Aras 1, Blok Pentadbiran,
Kolej Universiti Islam Antarabangsa Selangor (KUIS),
Bandar Seri Putra, 43000 Kajang, Selangor darul Ehsan.

address  +603 8911 7000   address  +603 8925 4459

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
zetty

Dr. Zetty Nurzuliana binti Rashed
Dekan
No. Bilik : Pejabat Fakulti Pendidikan

 
1201  zetty@kuis.edu.my
faeez

Dr. Mohd Faeez bin Ilias
Timbalan Dekan (Akademik & Penyelidikan)
No. Bilik : Pejabat Fakulti Pendidikan

 2333 faeez@kuis.edu.my
rekkeman Tuan Hj. Rekkemen bin Kusut
Timbalan Dekan (Pembangunan Mahasiswa)
No. Bilik : 1238
 3104 rekkemen@kuis.edu.my 
norshilawani Pn. Norshilawani binti Shahidan
Ketua Jabatan Pengurusan Pendidikan  & Bahasa
No. Bilik :1239
1138 norshilawani@kuis.edu.my
izzuddin En. Mohd Izzuddin bin Mohd Pisol
Ketua Jabatan Asas Kemanusiaan & Perkaedahan
No. Bilik : 1236B
1141

muhdizzuddin@kuis.edu.my

fuad Ust. Mohammad Fuad bin Hj Ishak
Ketua Latihan Industri & Jaringan Komuniti
No. Bilik : 1237
3103 fuadishak@kuis.edu.my
suziana Pn. Suziana Hanani binti Sulaiman
Ketua Program  TESL
No. Bilik : 1239B
2233 suziana@kuis.edu.my
sapie Ust. Sapie bin Sabilan
Bendahari Fakulti
No. Bilik :1238B   
1139 sapie@kuis.edu.my
amin En. Mohd Amin bin Mohd Noh
Penyelaras Perkaedahan
No. Bilik : 1206B
3100 mamn@kuis.edu.my
syakir En. Muhammad Syakir bin Sulaiman
Penyelaras Pengurusan Kokurikulum
No. Bilik : 1205
1305

syakir@kuis.edu.my

ehsan En. Mohammad Ehsan bin Ahmad Sokri
Penolong Pendaftar
2234  ehsan@kuis.edu.my
zainal En. Zainal Fazriz bin Zainul
Pembantu Tadbir
1310 

zainalfazriz@kuis.edu.my

edayu Pn. Noor Edayu binti Hashim
Pembantu Tadbir
1310  nooredayu@kuis.edu.my
Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
norshilawani Pn. Norshilawani binti Shahidan
Ketua Jabatan Pengurusan Pendidikan  & Bahasa
No. Bilik :1239
1138 norshilawani@kuis.edu.my
rekkeman Tuan Hj. Rekkemen bin Kusut
Timbalan Dekan (Pembangunan Mahasiswa)
No. Bilik : 1238
 3104 rekkemen@kuis.edu.my 
suziana Pn. Suziana Hanani binti Sulaiman
Ketua Program  TESL
No. Bilik : 1239B
2233 suziana@kuis.edu.my
zakiah Pn. Zakiah binti Hassan
Pensyarah
No. Bilik : 1205B
1308 zakiah@kuis.edu.my
suhana Pn. Suhana binti Mohamed Lip
Pensyarah
No. Bilik : 1240
1207 suhana@kuis.edu.my
hanieza Cik Nor Hanieza binti Esa
Pensyarah
No. Bilik : 1201
1304 norhanieza@kuis.edu.my
natasha

Cik Natasha binti Ariffin
Pensyarah
No. Bilik : 1203B

 

1188 natasha@kuis.edu.my
julia Pn. Julia binti Madzalan
Pensyarah
No. Bilik : 1203B
1188 julia@kuis.edu.my
syakir En. Muhammad Syakir bin Sulaiman
Penyelaras Pengurusan Kokurikulum
No. Bilik : 1205
1204 syakir@kuis.edu.my
hafiz En. Hafiz bin Mohd Radzi
Pensyarah
No. Bilik : 1237B
1140

hafiz@kuis.edu.my

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
izzuddin En. Mohd Izzuddin bin Mohd Pisol
Ketua Jabatan
No. Bilik : 1236B
1141 muhdizzuddin@kuis.edu.my
zetty Dr. Zetty Nurzuliana binti Rashed
Dekan
No. Bilik : Pejabat Fakulti Pendidikan
1201

zetty@kuis.edu.my

faeez Dr. Mohd Faeez bin Ilias
Timbalan Dekan (Akademik & Penyelidikan)
No. Bilik : Pejabat Fakulti Pendidikan
2333 faeez@kuis.edu.my
fuad Ust. Mohammad Fuad bin Hj Ishak
Ketua Latihan Industri & Jaringan Komuniti
No. Bilik : 1237
3103 fuadishak@kuis.edu.my
sapie Ust. Sapie bin Sabilan
Bendahari Fakulti
No. Bilik :1238B   
1139 sapie@kuis.edu.my
amin En. Mohd Amin bin Mohd Noh
Penyelaras Perkaedahan
No. Bilik : 1206B
3100 mamn@kuis.edu.my
salihin En. Mohd Salihin Hafizi bin Mohd Fauzi
Pensyarah
No. Bilik : 1206B
3100 salihinhafizi@kuis.edu.my
shamshinar Pn. Noor Shamshinar binti Zakaria
Pensyarah
No. Bilik : 1205B
1308 shamshinar@kuis.edu.my
shazarina Pn. Shazarina binti Zdainal Abidin
Pensyarah
No. Bilik : 1236
1143 shazarina@kuis.edu.my
syuhaida Pn. Nurul Syuhaida binti Aman
Pensyarah
No. Bilik : 1201
1304 syuhaida@kuis.edu.my
shafiq En. Ahmad Shafiq bin Mat Razali
Pensyarah
No. Bilik : Pejabat BPM
3541 ahmadshafiq@kuis.edu.my
haslina Pn. Haslina binti Hamzah
Pensyarah
No. Bilik : 1206
3317 haslina@kuis.edu.my
kalthom Prof. Madya Dr. Kalthom binti Husain
Pensyarah
No. Bilik : 4106
4105 kalthom@kuis.edu.my
maizan Pn. Maizan binti Mat @ Muhammad
Pensyarah
No. Bilik : 1204
1312

maizan@kuis.edu.my