FAKULTI PENDIDIKAN (FP)
Aras 1, Blok Pentadbiran,
Kolej Universiti Islam Antarabangsa Selangor (KUIS),
Bandar Seri Putra, 43000 Kajang, Selangor darul Ehsan.

address  +603 8911 7000   address  +603 8925 4459

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
suhana

Pn. Suhana binti Mohamed Lip
Dekan
No. Bilik : Pejabat Fakulti Pendidikan

 
1201  suhana@kuis.edu.my 
shazarina

Pn. Shazarina binti Zdainal Abidin
Timbalan Dekan (Akademik & Penyelidikan)
No. Bilik : Pejabat Fakulti Pendidikan

 2333 shazarina@kuis.edu.my 
rekkeman Tuan Hj. Rekkemen bin Kusut
Timbalan Dekan (Pembangunan Mahasiswa)
No. Bilik : 1238
 3104 rekkemen@kuis.edu.my 
zetty Dr. Zetty Nurzuliayana binti Rashed
Ketua Jabatan Asas Kemanusiaan & Perkaedahan
No. Bilik : 1236
1143

zetty@kuis.edu.my

norshilawani Pn. Norshilawani binti Shahidan
Ketua Jabatan Pengurusan Pendidikan  & Bahasa
No. Bilik :1239
1138 norshilawani@kuis.edu.my
fuad Ust. Mohammad Fuad bin Hj Ishak
Ketua Latihan Industri & Jaringan Komuniti
No. Bilik : 1237
3103 fuadishak@kuis.edu.my
suziana Pn. Suziana Hanani binti Sulaiman
Ketua Program  TESL
No. Bilik : 1239B
2233 suziana@kuis.edu.my
izzuddin En. Mohd Izzuddin bin Mohd Pisol
Ketua Program Pendidikan Islam
No. Bilik : 1236B
1141 muhdizzuddin@kuis.edu.my
sapie Ust. Sapie bin Sabilan
Bendahari Fakulti
No. Bilik :1238B   
1139 sapie@kuis.edu.my
shamshinar Pn. Noor Shamshinar binti Zakaria
Penyelaras Diploma TASL
No. Bilik : 1205B
1308 shamshinar@kuis.edu.my
amin En. Mohd Amin bin Mohd Noh
Penyelaras Perkaedahan
No. Bilik : 1206B
3100 mamn@kuis.edu.my
hanieza Cik Nor Hanieza binti Esa
Penyelaras GERKO
No. Bilik : 1201
1304 norhanieza@kuis.edu.my
ehsan En. Mohammad Ehsan bin Ahmad Sokri
Penolong Pendaftar
2234  ehsan@kuis.edu.my
zainal En. Zainal Fazriz bin Zainul
Pembantu Tadbir
1310 

zainalfazriz@kuis.edu.my

edayu Pn. Noor Edayu binti Hashim
Pembantu Tadbir
1310  nooredayu@kuis.edu.my
Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
norshilawani Pn. Norshilawani binti Shahidan
Ketua Jabatan Pengurusan Pendidikan  & Bahasa
No. Bilik :1239
1138 norshilawani@kuis.edu.my
suhana

Pn. Suhana binti Mohamed Lip
Dekan
No. Bilik : Pejabat Fakulti Pendidikan

 
1201  suhana@kuis.edu.my 
rekkeman Tuan Hj. Rekkemen bin Kusut
Timbalan Dekan (Pembangunan Mahasiswa)
No. Bilik : 1238
 3104 rekkemen@kuis.edu.my 
suziana Pn. Suziana Hanani binti Sulaiman
Ketua Program  TESL
No. Bilik : 1239B
2233 suziana@kuis.edu.my
hanieza Cik Nor Hanieza binti Esa
Penyelaras GERKO
No. Bilik : 1201
1304 norhanieza@kuis.edu.my
natasha

Cik Natasha binti Ariffin
Pensyarah
No. Bilik : 1203B

 

1188 natasha@kuis.edu.my
julia Pn. Julia binti Madzalan
Pensyarah
No. Bilik : 1203B
1188 julia@kuis.edu.my
zakiah Pn. Zakiah binti Hassan
Pensyarah
No. Bilik : 1205B
1308 zakiah@kuis.edu.my
syakir En. Muhammad Syakir bin Sulaiman
Pensyarah
No. Bilik : -
1204 syakir@kuis.edu.my
Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
zetty Dr. Zetty Nurzuliayana binti Rashed
Ketua Jabatan Asas Kemanusiaan & Perkaedahan
No. Bilik : 1236
1143

zetty@kuis.edu.my

fuad Ust. Mohammad Fuad bin Hj Ishak
Ketua Latihan Industri & Jaringan Komuniti
No. Bilik : 1237
3103 fuadishak@kuis.edu.my
izzuddin En. Mohd Izzuddin bin Mohd Pisol
Ketua Program Pendidikan Islam
No. Bilik : 1236B
1141 muhdizzuddin@kuis.edu.my
sapie Ust. Sapie bin Sabilan
Bendahari Fakulti
No. Bilik :1238B   
1139 sapie@kuis.edu.my
shamshinar Pn. Noor Shamshinar binti Zakaria
Penyelaras Diploma TASL
No. Bilik : 1205B
1308 shamshinar@kuis.edu.my
amin En. Mohd Amin bin Mohd Noh
Penyelaras Perkaedahan
No. Bilik : 1206B
3100 mamn@kuis.edu.my
shafiq En. Ahmad Shafiq bin Mat Razali
Pensyarah
No. Bilik : Pejabat BPM
3541 ahmadshafiq@kuis.edu.my
haslina Pn. Haslina binti Hamzah
Pensyarah
No. Bilik : 1206
3317 haslina@kuis.edu.my
faeez Dr. Mohd Faeez bin Ilias
Pensyarah
No. Bilik : 1205
1305 faeez@kuis.edu.my
kalthom Prof. Madya Dr. Kalthom binti Husain
Pensyarah
No. Bilik : -
4105 kalthom@kuis.edu.my
salihin En. Mohd Salihin Hafizi bin Mohd Fauzi
Pensyarah
No. Bilik : 1206B
3100 salihinhafizi@kuis.edu.my
profile perempuan Pn. Nurul Syuhaida binti Aman
Pensyarah
No. Bilik : 1206
3317 syuhaida@kuis.edu.my

mais pws lzs mais-corp kuiscell mpp kpt akept kpt soaring upwards

Kolej Universiti Islam Antarabangsa Selangor (KUIS)
address  Bandar Seri Putra, 43000 Kajang, Selangor, MALAYSIA  address  2.891009, 101.788373  address  +603 8911 7000  address  +603 8926 8462
address  info@kuis.edu.my (umum) / admission@kuis.edu.my (kemasukan) / webmaster@kuis.edu.my (laman web)