FAKULTI SAINS DAN TEKNOLOGI MAKLUMAT (FSTM)
Aras 1, Blok Teknologi Maklumat,
Kolej Universiti Islam Antarabangsa Selangor (KUIS),
Bandar Seri Putra, 43000 Kajang, Selangor darul Ehsan.

address  +603 8911 7000  address  +603 8911 7197 (Talian Terus)  address  +603 8925 4473

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
zulaiha Pn. Siti Zulaiha binti Ahmad Sukar
Penolong Pendaftar
3303 sitizulaiha@kuis.edu.my
amin En. Mohd Amin bin Mohd Amir
Pembantu Tadbir
3550 mohdamin@kuis.edu.my
profile perempuan Puan Nurul Suhana binti Nasir
Pembantu Tadbir
3303 nurulsuhana@kuis.edu.my
Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
noor azli Dr. Noor Azli Bin Mohamed Masrop
Dekan
3310 noorazli@kuis.edu.my
helyawati Pn. Helyawati binti Baharudin
Timbalan Dekan (Akademik)
1242 helyawati@kuis.edu.my
farhana Pn. Farhana binti Abdullah Asuhaimi
Timbalan Dekan (Hal Ehwal Mahasiswa)
1320 farhanaabdullah@kuis.edu.my

 

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
profile lelaki

Pn. Shakirah binti Mohd Sofi
Ketua Jabatan
No. Bilik : 3211B

1318 syakirah@kuis.edu.my
profile perempuan Pn. Marziana binti Abdul Majid
Ketua Program BT02 & BT03
No. Bilik : 3209B
1311 marziana@kuis.edu.my
fadzilah Pn. Noor Fadzilah binti Ab Rahman
Ketua Program MS39
No. Bilik : 3210B
1237 noorfadzilah@kuis.edu.my
dr-kaliza Dr. Nurkaliza binti Khalid
Koordinator Projek Tahun Akhir Pelajar
No. Bilik : 3204
1233 nurkaliza@kuis.edu.my
che-wan En. Che Wan Shamsul Bahri bin Che Wan Ahmad
Koordinator Latihan Industri
No. Bilik : 3207B
3211 cwshamsul@kuis.edu.my
juzlinda Dr. Juzlinda binti Mohd Ghazali
Pegawai Hal Ehwal Akademik & Penyelidikan,
Pejabat Timbalan Rektor (Akademik & Penyelidikan)
No. Bilik : 3212
1123 juzlinda@kuis.edu.my
dr syarbaini Dr. Syarbaini bin Ahmad
Pegawai Hal Ehwal Pembangunan Mahasiswa & Alumni, Pejabat Timbalan Rektor (Pembangunan Mahasiswa & Alumni)
1423 syarbaini@kuis.edu.my
asrina Pn. Asrina Suriani binti Md Yunus
Pensyarah
No. Bilik : 3207
1321 asrina@kuis.edu.my
khirulnizam En. Khirulnizam bin Abd Rahman
Pensyarah
No. Bilik : 3103
2338 khirulnizam@kuis.edu.my
profile perempuan En. Khairil Ashraf bin Elias
Pensyarah
No. Bilik : 3214
3107

ashraf@kuis.edu.my

musliza Pn. Nor Musliza binti Mustafa
Pensyarah
No. Bilik : 3213B
1238 normusliza@kuis.edu.my
siti nor Pn. Siti Noor binti Ahmad
Pensyarah
(Dipinjamkan ke RMC)
2334
(RMC)
sitinoor@kuis.edu.my
profile perempuan Pn. Aisyah binti Mat Jasin
Pensyarah (Cuti)
- aisyahjasin@kuis.edu.my
profile perempuan Pn. Nur Hashima binti Mohamed
Pensyarah Sementara
No. Bilik : 3201
3212

nurhashima@kuis.edu.my

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
syukri En. Ahmad Syukri bin Adnan
Ketua Jabatan
No. Bilik : 3211
1241 ahmadsyukri@kuis.edu.my
profile perempuan Pn. Khodijah binti Abdul Rahman
Ketua Program MS36
No. Bilik : 3210
1314 diejah@kuis.edu.my
profile perempuan Dr. Roslinda binti Ramli
Pensyarah
No. Bilik : 3208
1315 roslinda@kuis.edu.my
profile perempuan Dr. Siti Zaharah binti Mohid
Pensyarah
No. Bilik : 3209
1313 zaharahm@kuis.edu.my
dr mokmin Dr. Mokmin bin Basri
Pensyarah
Timbalan Rektor (Akademik & Penyelidikan)
1203
(setiausaha)
mokmin@kuis.edu.my
profile lelaki En. Hailrudin bin Jaafar
Pensyarah
No. Bilik : 3202
1121 hailrudin@kuis.edu.my
nurul ibtisam Pn. Nurul Ibtisam binti Yaacob
Pensyarah
(Dipinjamkan ke BKPM)
6404
(BKPM)
nurulibtisam@kuis.edu.my
profile perempuan Pn. Norfaizuryana binti Zainal Abidin
Pensyarah
No. Bilik : 3202
- norfaizuryana@kuis.edu.my
profile lelaki En. Hafiz bin Mohd Hanafi @ Omar
Pensyarah
No. Bilik : 3101
2121 hafizhanafi@kuis.edu.my
profile lelaki En. Nur Muizz bin Mohamed Salleh
Pensyarah
No. Bilik : 3205
1137 muizz@kuis.edu.my
hasnusiddin En. Hasnuddin bin Ab. Rahman
Pensyarah
No. Bilik : 3208B
1316 hasnuddin@kuis.edu.my
profile perempuan Pn. Rafiza binti Kasbun
Pensyarah
No. Bilik : 3206
1231 rafiza@kuis.edu.my
haniza Pn. Haniza binti Othman
Pensyarah
No. Bilik : 3201
3212 hanizaothman@kuis.edu.my
profile lelaki En. Rozhan bin Abd. Rahim
Pensyarah
No. Bilik : 3202
1121 rozhan@kuis.edu.my
profile lelaki Pn. Siti Azrehan binti Aziz
Pensyarah
No. Bilik : 3206
1231 azrehan@kuis.edu.my
azrul En. Mohd Azrul bin Sulaiman
Pembantu Pensyarah
No. Bilik : 3101
2121 azrul@kuis.edu.my

mais pws lzs mais-corp kuiscell mpp kpt akept kpt soaring upwards

Kolej Universiti Islam Antarabangsa Selangor (KUIS)
address  Bandar Seri Putra, 43000 Kajang, Selangor, MALAYSIA  address  2.891009, 101.788373  address  +603 8911 7000  address  +603 8926 8462
address  info@kuis.edu.my (umum) / admission@kuis.edu.my (kemasukan) / webmaster@kuis.edu.my (laman web)