FAKULTI SYARIAH & UNDANG-UNDANG (FSU)
Aras 1, Blok Akademik 3,
Kolej Universiti Islam Antarabangsa Selangor (KUIS),
Bandar Seri Putra, 43000 Kajang, Selangor darul Ehsan.

address  +603 8911 7000   address  +603 8925 4402

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
musa Dr. Mohd Musa bin Sarip
Dekan
No. Bilik : 5301
6251 mmusa@kuis.edu.my
norainan Pn. Nora’inan binti Bahari
Timbalan Dekan (Akademik & Penyelidikan)
No. Bilik : Bilik Ketua Jabatan
3524 norainan@kuis.edu.my
subari En. Muhammad Subari bin Ramli
Timbalan Dekan (Pembangunan Mahasiswa & Alumni)
No. Bilik : 4105
4114 muhdsubari@kuis.edu.my
isa En. Mohd Isa bin Mohd Deni
Ketua Jabatan Syariah
No. Bilik : 4304
3537 mohdisa@kuis.edu.my
azizah-rapini Pn. Azizah binti Mohd Rapini
Ketua Jabatan Undang-undang
No. Bilik : 4106
4113 azizah@kuis.edu.my
rabiah Pn. Rabi’ah binti Mohamad Serji
Ketua Penyelaras Latihan Industri & Jaringan Komuniti
No. Bilik : 4215
4226 rabiah@kuis.edu.my
fakhri Dr. Fakhri bin Sungit
Ketua Penyelaras Pasca Siswazah
No. Bilik : 4326
4304 fakhri@kuis.edu.my
norhayati

Cik Norhayati binti Abu Bakar
Penolong Pendaftar

6311

norhayati@kuis.edu.my

azlin Pn. Nor Azlin binti Mat Yasin
Pembantu Tadbir Kanan
6310 norazlin@kuis.edu.my
Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
isa En. Mohd Isa bin Mohd Deni
Ketua Jabatan
No. Bilik : 4304
3537 mohdisa@kuis.edu.my
m-ismail En. Muhamad Ismail bin Abdullah
Ketua Program, Diploma Pengajian Islam (Syariah)
No. Bilik : 4303
4316 muhamadismail@kuis.edu.my
sy-nazirah Pn. Syaripah Nazirah binti Syed Ager
Ketua Program Sarjana Syariah (Pengurusan)
No. Bilik : 4332
4344 nazirah@kuis.edu.my
musa Dr. Mohd Musa bin Sarip
Pensyarah
No. Bilik : 5301
6251 mmusa@kuis.edu.my
norainan Pn. Nora’inan binti Bahari
Timbalan Dekan (Akademik & Penyelidikan)
No. Bilik : Bilik Ketua Jabatan
3524 norainan@kuis.edu.my
subari En. Muhammad Subari bin Ramli
Timbalan Dekan (Pembangunan Mahasiswa & Alumni)
No. Bilik : 4105
4114 muhdsubari@kuis.edu.my
fakhri Dr. Fakhri bin Sungit
Ketua Penyelaras Pasca Siswazah
No. Bilik : 4326
4304 fakhri@kuis.edu.my
ismail-0 En. Ismail bin Omar
Pensyarah Kanan
No. Bilik : 4323
4335 ismailomar@kuis.edu.my
kh-anuar En. Khairul Anuar bin Ahmad
Pensyarah Kanan
No. Bilik : 4113
4346 khairulanuar@kuis.edu.my
hamid En. Hamid bin Mat Isa
Pensyarah
No. Bilik : 4101
4128 hamid@kuis.edu.my
marliana Pn. Marliana binti Abdullah
Pensyarah
No. Bilik : 4204
4233 marliana@kuis.edu.my
amzan En. Amzan bin Satiman
Pensyarah
No. Bilik : 5111
6132 amzan@kuis.edu.my
rosli En. Rosli bin Mokhtar
Pensyarah
No. Bilik : 4331
4343 rosli@kuis.edu.my
kamarul-khaidzir En. Mohd Kamarul Khaidzir bin Saadan
Pensyarah (Cuti Belajar)
No. Bilik : -
- khaidzir@kuis.edu.my
nasir En. Mohd Nasir bin Ali
Pensyarah
No. Bilik : 5102
6141 mohdnasir@kuis.edu.my
hairulfazli En. Hairullfazli bin Mohammad Som
Pensyarah
No. Bilik : 5101
6414 hairullfazli@kuis.edu.my
mustaffa Dr. Mohd Mustaffa bin Jusoh @ Yusoff
Pensyarah
No. Bilik : 4112
4108 musjusoh@kuis.edu.my
syahida Pn. Noor Syahida binti Abdul Rahman
Pensyarah
No. Bilik : 4205
4232 syahida@kuis.edu.my
zainuddin En. Zainuddin bin Che Seman
Pensyarah
No. Bilik : 4118
3103 zainuddin@kuis.edu.my
profile lelaki Pn. Norita binti Kamaruddin
Pensyarah
No. Bilik : 4311
4303 norita@kuis.edu.my
hakim En. Abdul Hakim bin Baharudin @ Ismail
Pensyarah
No. Bilik : 4312
4302 abdulhakim@kuis.edu.my
profile lelaki Dr. Azmin bin Yusof
Pensyarah
No. Bilik : 3311
-

azmin@kuis.edu.my

profile lelaki En. Mohd Rofaizal bin Ibhraim
Pensyarah
No. Bilik : 4103
4126

mohdrofaizal@kuis.edu.my

profile lelaki En. Nushi bin Mahfodz
Pensyarah (Dipinjamkan ke KUISCEL Sdn. Bhd.)
No. Bilik : Pejabat KUISCELL
3306 nushi@kuis.edu.my
Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
azizah-rapini Pn. Azizah binti Mohd Rapini
Ketua Jabatan
No. Bilik : 4106
4113 azizah@kuis.edu.my
sh-hana Pn. Sharifah Hana binti Abdul Rahman
Ketua Program, Ijazah Sarjana Muda Syariah Dengan Undang-Undang (Kepujian)
No. Bilik : 4302
4317 sharifahhana@kuis.edu.my
zaini-yusnita Pn. Zaini Yusnita binti Mat Jusoh
Ketua Program Diploma Syariah & Perundangan Islam)
No. Bilik : 4301
4318 zainiyusnita@kuis.edu.my
rabiah Pn. Rabi’ah binti Mohamad Serji
Ketua Penyelaras Latihan Industri & Jaringan Komuniti
No. Bilik : 4215
4226 rabiah@kuis.edu.my
adha Prof. Madya Dr. Nor'adha binti Abd. Hamid
Pensyarah
No. Bilik : 2108
2108 noradha@kuis.edu.my
ahmad-misbah En. Ahmad Misbah bin Mohamad Hilmi
Pensyarah
No. Bilik : Pejabat MIMTAZ
6142 ahmadmisbah@kuis.edu.my
zanariah Pn. Zanariah binti Dimon
Pensyarah
No. Bilik : 4308
4311 zanariah@kuis.edu.my
norul-huda Pn. Norul Huda binti Bakar
Pensyarah
No. Bilik : 4316
4308 norulhuda@kuis.edu.my
farok En. Mohd Farok bin Mat Nor
Pensyarah
No. Bilik : 4216
4224 mohdfarok@kuis.edu.my
nurhayati Pn. Nurhayati binti Abd Ghani
Pensyarah
No. Bilik : 5109
6134 nurhayati.ag@kuis.edu.my
maffuza Pn. Maffuza binti Salleh
Pensyarah
No. Bilik : 4311
4208 maffuza@kuis.edu.my
azizah-mr Pn. Azizah binti Mat Rashid
Pensyarah
No. Bilik : -
- azizahrashid@kuis.edu.my
hammad En. Hammad bin Mohamad Dahalan
Pensyarah
No. Bilik : 4118
3103 hammad@kuis.edu.my
zulfah Pn. Nur Zulfah binti Md Abdul Salam
Pensyarah
No. Bilik : 5310
- nurzulfah@kuis.edu.my
profile perempuan Pn. Surianom binti Miskam
Pensyarah (Cuti Belajar)
No. Bilik : -
- surianom@kuis.edu.my
farah Pn. Farah binti Mohd Shahwahid
Pensyarah
No. Bilik : 2251
2231 farahms@kuis.edu.my
norazla Pn. Norazla binti Abdul Wahab
Pensyarah
No. Bilik : 2345
3379 norazla@kuis.edu.my
tuan nurhafiza Pn. Tuan Nurhafiza binti Raja Abdul Aziz
Pensyarah
No. Bilik : 2329
2316 tuan.nurhafiza@kuis.edu.my