BAHAGIAN PEMASARAN DAN KOMUNIKASI (MARCOM)
Aras Bawah, Blok Pentadbiran,
Kolej Universiti Islam Antarabangsa Selangor (KUIS),
Bandar Seri Putra, 43000 Kajang, Selangor darul Ehsan.

address  +603 8911 7000   address   +603 8926 8462   emel  info@kuis.edu.my

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
ani Pn. Ani binti Abdul Jalil
Ketua Bahagian
3506 anijalil@kuis.edu.my

 

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
norazreen Pn. Norazreen binti Roslan
Penolong Pendaftar
Ketua Seksyen
3553 norazreen@kuis.edu.my
Unit Pemasaran Tempatan
sahram En. Mohd Sahram bin Mustapha
Penolong Pegawai Tadbir
1219 /
03 8911 7016
mohdsahram@kuis.edu.my
rizayu

Pn. Rizayu binti Mohd Tohir
Pembantu Tadbir

1419 rizayu@kuis.edu.my
Unit Pemasaran Tempatan
haslinda Pn. Haslinda binti Mohammad Suffian
Penolong Pegawai Pemasaran
1219 /
03 8911 7016
haslinda@kuis.edu.my
Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
rusmiha  

Pn. Rusmiha binti Othman
Pegawai Teknologi Maklumat
Ketua Seksyen

 

1205 rusmiha@kuis.edu.my
Unit Permohonan & Penawaran Program
sharifah

Pn. Sharifah Nor Shahira binti Syed Bahar
Pembantu Tadbir

2240 shahira@kuis.edu.my
nurhayati Pn. Nurhayati binti Surip
Pembantu Tadbir
1220 nurhayati@kuis.edu.my
Unit Pendaftran Pelajar Baharu
muzdalilah  

Muzdalilah binti Muhammad
Penolong Pegawai Pemasaran

2239 muzdalilah@kuis.edu.my

 

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
mudzirah Pn. Mudzirah Aishah binti Pawanteh
Penolong Pendaftar
Ketua Seksyen
3507 mudzirah@kuis.edu.my
Unit Pentadbiran & Komunikasi
roziawati  

Pn. Roziawati binti Saadin
Pembantu Tadbir Kanan

1104 roziawati@kuis.edu.my
zainun Pn. Zainun binti Ab Rahman
Pembantu Tadbir
1420 zainun@kuis.edu.my
Unit Multimedia Kreatif
shahrizam  

En. Shahrizam Azmeer bin Mohamed
Penolong Pegawai Tadbir

 3511 shahrizam@kuis.edu.my

 

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
jamal En. Jamal Shaik bin Abul Barakath
Penolong Pendaftar
Ketua Seksyen
 3510 jamalshaik@kuis.edu.my
Unit Pemasaran & Dokumentasi Antarabangsa
sahlwati Pn. Sahlawati binti Elias
Penolong Pegawai Pemasaran
 1122 /
03 8911 7072
sahlawatielias@kuis.edu.my
sn fatin Pn. Sharifah Noor Fatin binti Syed Ramli
Pembantu Tadbir (Sambilan)
1418

snfatin@kuis.edu.my

Unit Pembangunan Pelajar Antarabangsa & Mobiliti
arief En. Arief Handoko
Penolong Pegawai Pemasaran
1417 ariefhandoko@kuis.edu.my
siti nirwana Pn. Siti Nirwana binti Johar
Penolong Pegawai Tadbir
3508 /
03 8911 7073
nirwana@kuis.edu.my

 

mais pws lzs mais-corp kuiscell mpp kpt akept kpt soaring upwards

Kolej Universiti Islam Antarabangsa Selangor (KUIS)
address  Bandar Seri Putra, 43000 Kajang, Selangor, MALAYSIA  address  2.891009, 101.788373  address  +603 8911 7000  address  +603 8926 8462
address  info@kuis.edu.my (umum) / admission@kuis.edu.my (kemasukan) / webmaster@kuis.edu.my (laman web)