PUSAT ASASI (PA)
Aras 1, Blok Akademik 3,
Kolej Universiti Islam Antarabangsa Selangor (KUIS),
Bandar Seri Putra, 43000 Kajang, Selangor darul Ehsan.

address  +603 8911 7000   address  +603 8925 4461

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
azli En. Mohd Azli bin Shahani
Penolong Pendaftar
6311 azlishahani@kuis.edu.my
hermawati

Pn. Hermawati binti Salehan
Pembantu Tadbir

6311 hermawati@kuis.edu.my
siti noraisah Cik Siti Noraisah binti Abd Razak
Pembantu Tadbir
6311 sitinoraisah@kuis.edu.my
luqmanul  

En. Syed Luqmanul Hakim bin Sayed Oslan
Pembantu Tadbir Rendah

 6311 slhakim@kuis.edu.my

 

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
aliatulmuna  

Pn. 'Aliyatulmuna binti Mohd Nor
Dekan

6251 aliyatulmuna@kuis.edu.my
maizan  

Pn. Maizan binti Mat @ Muhammad
Timbalan Dekan (Akademik dan Penyelidikan)

6310 maizan@kuis.edu.my
hafiz  

En. Hafiz bin Mohd Radzi
Timbalan Dekan (Pembangunan Mahasiswa & Alumni)

 6310 hafiz@kuis.edu.my

 

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
rasyidi  

En. Mohd Rasyidi bin Ali
Ketua Jabatan
No. Bilik : 5203

 6263  mohdrasyidi@kuis.edu.my
wan fakhrul  

En. Wan Fakhrul Razi bin Wan Mohamad
Ketua Program Asasi Pengajian Islam
No. Bilik : 5207

6259 wanfakhrulrazi@kuis.edu.my
izzatul-aini  

Pn. Izzatul Aini binti Habib
Pensyarah Muda
No. Bilik : 5308

 6307 izzatulaini@kuis.edu.my
hazirah Cik Hazirah binti Zainol Azam
Pensyarah Muda
No. Bilik : 3304
2118

hazirah@kuis.edu.my

nur aizad  

En. Muhammad Nur Aizad bin Azahari
Pensyarah Muda
No. Bilik : 3301

2325

aizad@kuis.edu.my

abd hadi En. Abdul Hadi bin Awang
Pensyarah Muda
No. Bilik : 2315
2337 abdulhadi@kuis.edu.my

 

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
nurul Pn. Nurul Nadirah binti Zakaria
Ketua Jabatan
No. Bilik : 2336
2309 nurulnadirah@kuis.edu.my
nurfadhlina  

Pn. Nur Fadhlina binti Mohamad Zabidey
Pensyarah
No. Bilik : 5202

6264  nurfadhlina@kuis.edu.my
norlia Pn. Norlia binti Karim
Ketua Program Asasi Pengurusan
No. Bilik : 2302
2302  norlia@kuis.edu.my
norizatini

Pn. Norizatini binti Norali
Ketua Program Asasi Komunikasi
No. Bilik : 2303

2303 norizatini@kuis.edu.my
azrehan Pn. Siti Azrehan binti Aziz
Ketua Program Asasi Teknologi Maklumat
No. Bilik : 2301
2301

azrehan@kuis.edu.my

saidtul

Pn. Saidatul Khatijah binti Ismail
Pensyarah Muda
No. Bilik : 2311

2327 saidatulkhatijah@kuis.edu.my
nurizzati Cik Nur Izzati binti Jamaludin
Pensyarah Muda
No. Bilik : 5309
6321 nurizzati@kuis.edu.my
nurmaizatul Pn. Nurmaizatul Hazirah binti Mustaffa
Pensyarah Muda
No. Bilik : 5303
6302 nurmaizatulhazirah@kuis.edu.my
fansuri En. Muhammad Fansuri bin Mohd Zahari
Pensyarah Muda
No. Bilik : 3301
2325 fansuri@kuis.edu.my
zati-iwani Pn. Zati Iwani binti Ismahadi
Pensyarah Muda
No. Bilik : 3304
2118 zatiiwani@kuis.edu.my
Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
nor effendy  

En. Nor Effendy bin Ahmad Sokri
Ketua Jabatan
No. Bilik : 5201

6265 noreffendy@kuis.edu.my
khairul akbar En. Khairul Akbar bin Khalib
Ketua Program Asasi Bahasa Arab
No. Bilik : 2306
2306 akbar@kuis.edu.my
nujaidah Pn. Nujaidah binti Nuwairi
Ketua Program Asasi Bahasa Inggeris
No. Bilik : 2307
2307 nujaidah@kuis.edu.my
zati Cik Zati Azmina binti Jaafar
Pensyarah
No. Bilik : 2336
2309 azmina@kuis.edu.my
aina  

Cik Aina Al-Mardhia binti Ismail
Pensyarah
No. Bilik : 5304

6303 ainaalmardhia@kuis.edu.my
zulifah-rini

Pn. Zulifah Rini binti Mohd Zulkifli
Pensyarah Muda
No. Bilik : 2311

2327  zulifah@kuis.edu.my
norhazleena

Pn. Norhazleena binti Mohd Nor Hazlee
Pensyarah Muda
No. Bilik : 5304

6303 norhazleena@kuis.edu.my
nur atiqah

Pn. Nur 'Atiqah Jamilah binti Abdullah
Pensyarah Muda
No. Bilik : 5308

6307 nuratiqahjamilah@kuis.edu.my
abdul hadi En. Abdul Hadi bin Abdul Rahim
Pensyarah Muda
No. Bilik : 2315
2337 abdulhadi.ar@kuis.edu.my
fitri nurul ain Pn. Fitri Nurul Ain binti Nordin
Pensyarah Muda
No. Bilik : 5303
6302 fitri.ain@kuis.edu.my
profile lelaki En. Maal Fikri bin Jelani
Pensyarah Muda
No. Bilik : 2315
2337 maalfikri@kuis.edu.my

 

mais pws lzs mais-corp kuiscell mpp kpt akept kpt soaring upwards

Kolej Universiti Islam Antarabangsa Selangor (KUIS)
address  Bandar Seri Putra, 43000 Kajang, Selangor, MALAYSIA  address  2.891009, 101.788373  address  +603 8911 7000  address  +603 8926 8462
address  info@kuis.edu.my (umum) / admission@kuis.edu.my (kemasukan) / webmaster@kuis.edu.my (laman web)