PUSAT PENGAJIAN SISWAZAH (PPS)
Aras Bawah, Blok Pentadbiran,
Kolej Universiti Islam Antarabangsa Selangor (KUIS),
Bandar Seri Putra, 43000 Kajang, Selangor darul Ehsan.

address  +603 8911 7000   address  +603 89256 8462

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
profile lelaki En. Hafizi bin M Napi
Penolong Pendaftar
 3561 hafizi@kuis.edu.my 
sallehuddin En. Mohd Sallehuddin bin Mohamed Said
Pembantu Tadbir
1236  msallehuddin@kuis.edu.my
Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
normazaini Dr. Normazaini binti Saleh
Pengarah
3365 normazaini@kuis.edu.my
norfazila Dr. Norfazila binti Abd Hamid
Timbalan Pengarah
3516 norfazila@kuis.edu.my
profile perempuan Dr. Mohd Musa bin Sarip
Ketua Program PhD
3556

mmusa@kuis.edu.my

 

Foto Nama dan Jawatan No. Sambungan /
Talian Terus
Alamat Emel
khairul akmar Dr. Khairatul Akmar bin Ab Latif
Koordinator Program PhD Islamiyyat
6139  khairatulakmar@kuis.edu.my
firdaus En. Muhammad Firdaus bin Mohamad Sabri
Koordinator Program Sarjana Pentadbiran Perniagaan 
(Muamalah)
2217  firdaussabri@kuis.edu.my
syaripah Pn. Syaripah Nazirah binti Syed Ager
Koordinator Program Sarjana Syariah (Pengurusan)
 4234 nazirah@kuis.edu.my
rosmawati Pn. Nor Rosmawati binti Abdul Karim
Koordinator Program Sarjana Pentadbiran Perniagaan 
(Muamalah)
 2203 norrosmawati@kuis.edu.my
profile lelaki

Dr. Norfaezah binti Mohd Hamidin
Ketua Pembangunan dan Penyelidikan

- norfaezah@kuis.edu.my
sarifah

Dr. Sarifah binti Ismail
Ketua Peperiksaan dan Penilaian

2328 sarifah@kuis.edu.my
profile perempuan

Pn. Puziah binti Wahab
Ketua Seminar dan Penerbitan

6262 puziah@kuis.edu.my

 

mais pws lzs mais-corp kuiscell mpp kpt akept kpt soaring upwards

Kolej Universiti Islam Antarabangsa Selangor (KUIS)
address  Bandar Seri Putra, 43000 Kajang, Selangor, MALAYSIA  address  2.891009, 101.788373  address  +603 8911 7000  address  +603 8926 8462
address  info@kuis.edu.my (umum) / admission@kuis.edu.my (kemasukan) / webmaster@kuis.edu.my (laman web)